PlayStation Live Cards 500Kč Hang pro CZ PS Store

PlayStation Store - Předplacené karty pro PlayStation Network ti umožní nabít tvojí peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home. Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 5 (PS5) ... více
Objednací kód: 92113100013
Kód výrobce: PS719456490
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 447 Kč
Cena s DPH: 541 Kč
Porovnání Oblíbené

PlayStation Store - Předplacené karty pro PlayStation Network ti umožní nabít tvojí peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home.

Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 5 (PS5), PlayStation 4 (PS4), PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable) z on-line nabídky služby PlayStation Network.

Díky kartám pro PlayStation Network může každý využít výhod služby PlayStation Store i bez platební karty. Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar ze služby SingStore anebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation Home.

Pořízení a použití karet pro PlayStation Network je opravdu jednoduché. Jakmile máš kartu, stačí jen:

Přihlásit se na PlayStation Network.
Navštívit obchod PlayStation Store, zvolit 'Redeem Codes' a zadat kód.
A je to! Ihned můžeš vložené peníze utrácet, za cokoliv si budeš přát

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Typ herního doplňku Herní peněženka
Vydavatel PlayStation Studios
Ostatní
Herní provedení Ano