PS5 - The Last of Us Part II Remastered

Hra pro PS5 - Prožij příběh Ellie a Abby s grafickými vylepšeními, novými funkcemi v podobě roguelike režimu přežití Není návratu, plnou integrací bezdrátového ovladače DualSense a dalšími prvky. Titul s více než 300 oceněními za hru roku ti nyní jako The Last of Us Part II Remastered s řadou n ... více
Objednací kód: 921460042
Kód výrobce: PS711000038765
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 814 Kč
Cena s DPH: 985 Kč
Porovnání Oblíbené

Hra pro PS5 - Prožij příběh Ellie a Abby s grafickými vylepšeními, novými funkcemi v podobě roguelike režimu přežití Není návratu, plnou integrací bezdrátového ovladače DualSense a dalšími prvky. Titul s více než 300 oceněními za hru roku ti nyní jako The Last of Us Part II Remastered s řadou nových funkcí, režimů a technických vylepšení umožní vrcholný herní prožitek oceňovaného příběhu Ellie a Abby. Hra obsahuje CZ titulky!

Hra The Last of Us Part II Remastered, vytvořená pro PS5, vylepšuje původní hru pro PS4 způsobem, který dosud nebyl možný. Režim věrohodnosti nyní nabízí grafický výstup ve 4K a řada grafických vylepšení oživuje nádherný a zároveň nebezpečný svět. Hra The Last of Us Part II Remastered přináší rychlejší načítání a využívá plné integrace haptické odezvy adaptivních spouští bezdrátového ovladače DualSense, čímž tě zcela vtáhne do jakékoliv činnosti Ellie a Abby.

  • Vystřižené úrovně ti umožní prozkoumat rané verze tří nových úrovní, které se do původní hry nedostaly.
  • Užij si hodiny nových komentářů vývojářů a během průchodu hrou poslouchej, jak probíhal vývoj Part II.
  • Využij svůj hudební potenciál při volné hře na kytaru, která navíc zahrnuje nové odemykatelné nástroje, nebo se vrhni do nového režimu rychlého průběhu a vystav své nejlepší časy.
  • Sadu funkcí přístupnosti pro Part II nyní rozšiřuje také popisné ozvučení a převod řeči na vibrace.
  • The Last of Us Part II Remastered obsahuje také zcela nové odemykatelné vzhledy postav a zbraní, které hráči mohou použít pro Ellie i Abby.
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Computer Entertainment Europe
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano