PS5 - The Last of Us Part I

Oblíbená hra, která získala stovky ocenění, je zpátky. Tentokrát přepracována pro PlayStation. Původní příběh zůstává stejný, ale zlepšilo se ovládání, efekty, animace i herní mechanismy. Ocitnete se ve zdevastované civilizaci mezi nakaženými a přeživšími a máte za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi dost ... více
Objednací kód: 921460036
Kód výrobce: PS719405290
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 1 242 Kč
Cena s DPH: 1 503 Kč
Porovnání Oblíbené

Oblíbená hra, která získala stovky ocenění, je zpátky. Tentokrát přepracována pro PlayStation. Původní příběh zůstává stejný, ale zlepšilo se ovládání, efekty, animace i herní mechanismy. Ocitnete se ve zdevastované civilizaci mezi nakaženými a přeživšími a máte za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi dostat děvčátko Ellie z karanténní oblasti. Nebude chybět ani oceňovaná kapitola Left Behind, která je prequelem hry.

Známá hra v novém kabátě
Oblíbená hra byla konečně přepracována pro PlayStation. Vývojáři použili speciální technologie enginu PS5 od Naughty Dog, která se může pochlubit pokročilou vizuální věrností nebo třeba plně integrovanými funkcemi bezdrátového ovladače DualSense.

Left Behind + The Last of Us
Hra, která získala přes 200 ocenění Hra roku, vás přenese do světa, ve kterém musí Joel propašovat mladou Ellie z vojenské karanténní oblasti. Kromě kompletního příběhu The Last of Us pro jednoho hráče získáte i prequelovou kapitolu Left Behind, ve které se Ellie a její nejlepší kamarádce Riley úplně změní životy.

Stejná a přitom lepší
Ačkoli došlo ke kompletnímu přepracování hry, původní zážitek zůstal věrně zachován. Přidány jsou moderní herní mechanismy, inovací prošlo také ovládání a k dispozici budete mít rozšířené možnosti přístupnosti . Příběh je vylepšen efekty, animací obličejů a realističtějšími boji, prostředím i průzkumy.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Interactive Entertainment
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano