PS5 - Marvel´s Spider-Man 2

Spider-Man se nikdy nenudí. Nemá na to čas. Nejenže musí čelit nástrahám monstrózního padoucha Venoma, ale hlídat si musí i elitního lovce Kravena a nevyzpytatelného Lizarda. Vy si díky interaktivním prvkům můžete vyzkoušet, jaké to je přepínat se mezi dvěma Spider-Many: Peterem Parkerem a Milesem M ... více
Objednací kód: 921460038
Kód výrobce: PS711000039310
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 1 219 Kč
Cena s DPH: 1 475 Kč
Porovnání Oblíbené

Spider-Man se nikdy nenudí. Nemá na to čas. Nejenže musí čelit nástrahám monstrózního padoucha Venoma, ale hlídat si musí i elitního lovce Kravena a nevyzpytatelného Lizarda. Vy si díky interaktivním prvkům můžete vyzkoušet, jaké to je přepínat se mezi dvěma Spider-Many: Peterem Parkerem a Milesem Moralesem. Na vlastní kůži tak můžete prožívat dva různé příběhy a přitom cestovat po marvelovském New Yorku, který je atraktivní a akční zároveň. Bez váhání se zhoupněte na pavučině, skákejte, zkoušejte nové schopnosti a neotřelé akrobatické pohyby. To vše vám zprostředkuje citlivá haptická odezva adaptivních spouští bezdrátového ovladače DualSense, prostorový zvuk 3D AudioTech a super výkonný disk SSD, který se postará o perfektní plynulost hry.

Špičková grafika
Užijte si New York tak, jako nikdy předtím. Prozkoumejte marvelovské velkoměsto a jeho dvě nové čtvrti – Queens a Brooklyn, ale neopomeňte ani na Coney Island. Rozhodně budete mít co objevovat.

Citlivá haptická odezva
Jsou to právě vibrace bezdrátového ovladače DualSense, které vám ze hry zprostředkují jedinečný pocit. Díky nim si více uvědomíte a užijete specifické schopnosti Petera Parkera a Milese Moralese.

Interaktivní adaptivní spouště
Prostřednictvím adaptivních spouští bezdrátového ovladače DualSense krásně pocítíte různé úrovně odporu a napětí při stisku tlačítek a spouští na ovladači, což vás doslova vtáhne do děje. Zhoupněte se na pavučině a vyzkoušejte akční akrobacii.

Super rychlý disk SSD
Rychlé načítání skvěle dotvoří celkový dojem ze hry. Během okamžiku se můžete přepínat mezi postavami v různých částech města, toulat se v zákoutích New Yorku a objevovat výhody cestování po pavoučích sítích.

Perfektní 3D AudioTech
Marvelovský New York je přitažlivý a ještě podmanivější bude s prostorovým zvukem díky kterému bezpečně rozeznáte zvuk nepřátelských útoků, zvuk pohybujících se pavučin, zvuky rušné dopravy a procházejících se Newyorčanů.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel PlayStation Studios
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry české titulky
Datum vydání hry 20.10.2023
Herní provedení Ano