PS5 - Horizon Forbidden West: Complete Edition

Hra pro PS5 - Připoj se k hrdince Aloy, která se vydává do nádherné, ale zároveň nebezpečné pustiny, v níž se skrývá tajuplná nová hrozba. Tato kompletní edice ti umožní vychutnat si úspěšnou hru Horizon Forbidden West vcelku a s bonusovým obsahem, včetně příběhového rozšíření Burning Shores, ... více
Objednací kód: 921460041
Kód výrobce: PS711000040774
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 070 Kč
Cena s DPH: 1 295 Kč
Porovnání Oblíbené

Hra pro PS5 - Připoj se k hrdince Aloy, která se vydává do nádherné, ale zároveň nebezpečné pustiny, v níž se skrývá tajuplná nová hrozba. Tato kompletní edice ti umožní vychutnat si úspěšnou hru Horizon Forbidden West vcelku a s bonusovým obsahem, včetně příběhového rozšíření Burning Shores, které navazuje tam, kde hlavní hra skončila. Hra obsahuje CZ titulky!

Připoj se k hrdince Aloy, která se vydává do nádherné, ale zároveň nebezpečné pustiny, v níž se skrývá tajuplná nová hrozba. Tato kompletní edice ti umožní vychutnat si úspěšnou hru Horizon Forbidden West vcelku a s bonusovým obsahem, včetně příběhového rozšíření Burning Shores, které navazuje tam, kde hlavní hra skončila.

  • Vrať se do postapokalyptického světa daleké budoucnosti hry Horizon a prozkoumej vzdálené kraje, bojuj s většími a úchvatnějšími stroji a poznej úžasné nové kmeny.
  • Krajina umírá Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje a život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení.
  • Teď je na Aloy, aby odkryla tajemství ukrytá za těmito hrozbami a obnovila pořádek a rovnováhu světa.
  • Během své náročné výpravy se bude muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti.
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Computer Entertainment Europe
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano