PS5 - Assassin´s Creed Mirage

Datum vydání: 5.10.2023 Basim, mazaný pouliční zlodějíček trpící děsivými vizemi, se v dalším díle slavné herní série připojí k prastaré organizaci a vydá se na cestu, která změní jeho osud neočekávaným způsobem. Akční a dobrodružná; Akční dobrodružný zážitek je v této hře řízený ... více
Objednací kód: 921685030
Kód výrobce: 3307216258278
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 547 Kč
Cena s DPH: 662 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 5.10.2023

Basim, mazaný pouliční zlodějíček trpící děsivými vizemi, se v dalším díle slavné herní série připojí k prastaré organizaci a vydá se na cestu, která změní jeho osud neočekávaným způsobem.

Akční a dobrodružná
Akční dobrodružný zážitek je v této hře řízený příběhem, ve kterém zažijete přerod vzdorovitého mladíka v rafinovaného mistra asasína. Cestou se setkáte s mnohými postavami, které budou utvářet Basimův osud i osobnost více, než by sám na první pohled čekal.

Ten nejlepší atentátník
V roli Basima se můžete stát tím nejvšestrannějším atentátníkem pohybujícím se v bagdádských ulicích. Využijte bohatou nabídku výbavy, plynule se pohybujte rušným městem i po střechách domů, ze kterých můžete v tichosti sledovat své cíle a následně je eliminovat.

Pohlcující město
Bagdád 9. století působí ve hře skutečně autenticky – hustě obydlené a pulzující město vás zcela pohltí a jeho obyvatelé budou reagovat na každý váš pohyb. V průběhu hry zároveň odhalíte tajemství čtyř jedinečných městských čtvrtí, stanete se součástí světových událostí a potkáte významné historické postavy, které se podílely na utváření zlatého věku Bagdádu.

Pocta originálu
Assassin's Creed: Mirage je poctou originálu, která historii této slavné herní série odstartovala už v roce 2007. Navštivte sídlo asasínů Alamút, taktéž známé jako Orlí hnízdo, a zavzpomínejte na místo, odkud vládli nejen herní asasíni, ale i ti skuteční.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Ubisoft
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 12.10.2023
Herní provedení Ano