PS4 - The Crew Motorfest

Datum vydání: 14.9.2023 VÍTEJTE NA MOTORFESTU; Pořiďte si vstupenku na celoroční festival určený pro všechny automobilové nadšence na krásném ostrově O'Ahu. OSLAVUJTE VŠECHNY OBLASTI AUTOMOBILOVÉ KULTURY; Představujeme Playlisty: sérii krátkých tematických kampaní, které n ... více
Objednací kód: 92168433
Kód výrobce: 3307216269670
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 547 Kč
Cena s DPH: 662 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 14.9.2023

VÍTEJTE NA MOTORFESTU
Pořiďte si vstupenku na celoroční festival určený pro všechny automobilové nadšence na krásném ostrově O'Ahu.

OSLAVUJTE VŠECHNY OBLASTI AUTOMOBILOVÉ KULTURY
Představujeme Playlisty: sérii krátkých tematických kampaní, které nabízejí jedinečné a vzrušující zážitky z automobilové kultury. Každá z nich je pečlivě navržena tak, aby vás vtáhla do jiného světa automobilové kultury, a to díky závodům na míru, tematickým událostem a dalším jedinečným výzvám. Ovládněte historické klasiky nebo elektrická superauta, staňte se šampionem na okruhu, nebo jen jezděte s přáteli: vždycky se pro vás najde Playlist.

PROZKOUMEJTE S POSÁDKOU ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT
Připravte se na dokonalé řidičské dobrodružství na jednom z nejúchvatnějších ostrovů světa: O'ahu, klenotu havajského souostroví.
Vše zvládnete sami nebo s ostatními hráči: zapojte se do vysokorychlostních pouličních závodů v rušném městě Honolulu, vyzkoušejte své off-roadové dovednosti na popelavých svazích sopky, zvládněte dokonalé zatáčky na okruzích. Až si budete chtít odpočinout, opřete se na prosluněných plážích za volantem svého oblíbeného superauta nebo si vezměte buginu a prozkoumejte skryté stezky luxusního deštného pralesa.

PŘIPOJTE SE K MOTORFESTU, STÁLE SE OBNOVUJÍCÍMU RÁJI PRO MILOVNÍKY AUTOMOBILŮ
Zúčastněte se neustále se měnícího programu aktivit: objevte nové pohledy na automobilovou kulturu prostřednictvím výběru krátkých tematických kampaní, intenzivních řidičských závodů a různých soutěžních živých akcí. Sbírejte stovky ikonických vozů z minulosti, současnosti i budoucnosti. Při zahájení i po něm bude The Crew™ Motorfest vždy nabízet spoustu příležitostí, jak ukázat své schopnosti, svůj styl a zanechat svou stopu v historii festivalu.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 12
Datum vydání hry 14.9.2023
Herní provedení Ano