PS4 - It Takes Two

Datum vydání: 26.3.21 PS4 SKU zahrnuje upgrade na PS5; •Dvojí nárok stejně jako u FIFA 21, •PS4 obsahuje disk, PS5 verze dostupná jako bezplatný upgrade, •PS4 pack s nálepkou označující PS5 verze; Když si rodiče nerozumí a vše se schyluje k rozvodu, nejvíce to zasáhne malou Rose. Ta se s tím od ... více
Objednací kód: 921699861
Kód výrobce: 5908305248897
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 440 Kč
Cena s DPH: 532 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 26.3.21

PS4 SKU zahrnuje upgrade na PS5

  • Dvojí nárok stejně jako u FIFA 21
  • PS4 obsahuje disk, PS5 verze dostupná jako bezplatný upgrade
  • PS4 pack s nálepkou označující PS5 verze

Když si rodiče nerozumí a vše se schyluje k rozvodu, nejvíce to zasáhne malou Rose. Ta se s tím odmítá smířit a za pomocí dětské magie se jí povede rodiče přeměnit v malé loutky. Ty jsou následně vtaženy do bláznivého světa plného mluvících zvířat a oživlých hraček. Jejich průvodcem je doktor Hakim a jeho kniha lásky. Chtě nechtě musí začít spolupracovat na řešení zapeklitých prostorových hádanek a společně bojovat. Splní se Rose její sen? Zvládnout její rodiče krizi překonat? Uvidíme! Hra je určena pro dva hráče, kteří spolu mohou hrát fyzicky či online. Stačí, když druhý z hráčů dostane pozvánku a stáhne si bezplatnou verzi hry. Pozor ale! Bez týmové spolupráce a vyjednávání se ve hře neposunete ani o píď dál.

Bláznivý příběh začíná
Rozpadlé manželství jednoho páru a jejich smutná dcera Rose, která by vše ráda napravila. To jsou ústřední postavy této hry. Splní se Rose její přání? Povede se jí a doktorovi Hakimovi za pomocí knihy lásky postrčit rodiče tím správným směrem? Uvidíme!

Magický svět
Rodiče se nevědomky díky přání malé Rose promění ve dvě malé loutky, které se dostanou do světa plného mluvících zvířat a oživlých hraček. Musí se společně vydat na dobrodružnou cestu a téměř nepřetržitě musí spolupracovat, aby dosáhli cíle. Třeba je právě tohle opět sblíží.

Hra pro dva
Hra je určená pro dva hráče, kteří spolu mohou sedět fyzicky v jednom obýváku nebo být propojeni online. Stačí, když druhý z hráčů dostane pozvánku a stáhne si bezplatnou verzi hry.

Skutečné dobrodružství
Příběh prověří vaše vyjednávací schopnosti i týmového ducha. Čeká na vás spousta prostorových hádanek, boj s nejrůznějšími zbraněmi i za pomocí magie, procvičíte si obratnost i logické myšlení.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 16
Datum vydání hry 26.3.2021
Herní provedení Ano